Гарантійні обов’язки

Гарантійні обов’язки

ОСОБЛИВІ УМОВИ

1. Нерівномірність кольору чи структури шкіри характеризує її натуральність, а не є дефектом.

2. Якщо Ви придбали взуття з кольоровою підкладкою (чорного, червоного, сріблястого чи ін. кольорів) або жкольорове взуття без підкладки (наприклад навпівчеревики з перфорацією), то будьте готові до того, що під дієювологи і поту взуття може фарбувати ноги, що не вважається дефектом виробництва.

3. Вимоги стосовно якості взуття, яке експлуатувалось не по сезону - не приймаються.

4. Гарантія не розповсюджується на знос устілок, набойок, профілактики, зумовлені часом використання.

5. Залом шкіри в місцях найбільшого перегинання, які утворюються в процесі формування взуття по стопі, є істотниминаслідками експлуатації взуття і не є дефектом. Будь яке прання взуття забороняється.


Для того, щоб взуття приносило Вам задоволення кожен день і служило тривалий час, дотримуйтесь простих правил:

Тримайте взуття в чистоті
Необхідно правильно підбирати взуття за розміром і повнотою з урахуванням індивідуальних особливостей стопи. Нога увзутті не повинна бути стиснутою, взуття повинне бути зручним.

Сезонність
Купуючи та експлуатуючи взуття враховуйте його сезонність і призначення.

Пам’ятайте, що взуття зі шкіри та текстилю не призначене для носіння в дощову погоду, тому що воно моженамокнути.

Літнє взуття за конструкцією та типом використаного матеріалу, призначене для носіння тільки в літній період.

Зимове взуття за конструкцією та типом використаного матеріалу, призначене для носіння в зимовий період.

Демісезонне взуття призначене для носіння в весняно-осінній період, тому що конструкція взуття і матеріали для йоговиготовлення підбиралася саме з урахуванням цього типу погодних умов.


Для збереження взуття необхідно:


- знімати взуття, не наступаючи на задник;

- при одяганні взуття користуйтеся ріжком, щоб запобігти розриву швів і деформації взуття;

- щодня очищати взуття від пилу і бруду м’якою вологою тканиною або щіткою, а потім витерти сухою;

- забороняється мити взуття у воді;

- сушити взуття тільки природним шляхом подалі від прямих сонячних променів, опалювальних і обігрівальних приладів,використовуючи спеціальні засоби для збереження форми взуття або набивши взуття зсередини м’яким сухим папером;

- на сухе і чисте взуття необхідно періодично наносити спеціальні засоби і креми для догляду за шкіряним взуттям, ічерез 5-10 хвилин після нанесення крему відполірувати шкіряну поверхню взуття м’якою тканиною;

- перед тривалим зберіганням взуття необхідно почистити, висушити та спакувати у коробку або мішечок з тканини.


Вибір захисного взуття


Часто, коли захисні черевики не відповідають очікуванням, це пов'язано з тим, що взуття не підходить для виконаннязавдання.

Спеціалісти з безпеки можуть гарантувати, що працівники оснащені правильними черевиками або черевиками, провестиоцінку небезпеки для кожного робочого завдання, щоб визначити, який тип захисту ноги потрібен для кожної роботи.

Це гарантує, що ви отримаєте максимальну користь від вашого взуття.

Якщо потрібні гарантійні послуги, надішліть детальний опис електронною поштою, на фірмовому бланку компанії,опишіть проблему, зазначивши назву моделі захисного взуття ТАЛАН, дату виготовлення та дату виставлення рахунку.

Спецвзуття - це взуття, призначене для працівників промислових виробництв, будівельних майданчиків, фабрик, заводів, автомайстерень, словом, для людей різних робочих спеціальностей. Робота на вищевказаних об'єктах вимагає особливої екіпіровки, яка відрізняється міцністю, зносостійкістю і захистом від впливу агресивних засобів виробництва. Крім спеціального робочого одягу необхідне і спеціальне взуття, що захищає ноги від травм.

Купити спецвзуття в Києві для даної категорії людей необхідно для того, щоб уникнути можливих ризиків, ймовірність яких на виробництві дуже висока.ВАЖЛИВО: Обираючи спецвзуття, обов'язково враховуйте специфіку виробництва, на якому ви працюєте, щоб ступінь захисту відповідала вашим потребам.

Спецвзуття від виробника - це запорука безпеки і комфорту протягом робочого дня. Компанія Talan випускає широкий асортимент моделей для всіх категорій робітничих спеціальностей. Виробник має ряд європейських сертифікатів, які підтверджують високу якість продукції, що випускається. Черевики відповідають світовим стандартам захисту і забезпечує максимальну зручність.

Якими якостями має володіти спеціальне взуття

Безумовно, головне, що повинно забезпечувати спецвзуття - це надійний захист. Будівельні об'єкти і великі виробництва це, перш за все, місця підвищеної небезпеки. І більш за все до травматизації схильні пальці ніг. Ризик падіння важких предметів на ногу, ймовірність ударів і небезпечного контакту з робочою технікою, падіння робітника на слизькій, жирній поверхні цеху або будівельного майданчика, проколи ноги відходами виробництва або інструментами - ці та багато інших неприємностей дозволить виключити правильно підібрані черевики, кросівки від виробника.

Переваги спецвзуття від компанії Talan

Ви шукайте, де замовити спецвзуття в Києві? Пропонуємо широкий асортимент взуття з максимальним рівнем захисту, який відповідає міжнародним стандартам. Ми з гордістю представляємо товари, що гарантують комфорт і безпеку. Вся наша продукція має таки необхідні елементи захисту:

Чому потрібно придбати спецвзуття

Для людей, які працюють в умовах підвищеної травмонебезпечності, спецвзуття є необхідною частиною щоденного робочого обмундирування. Перш за все, це можливість захистити себе від виробничих травм, каліцтв, втрати працездатності. Крім того, правильно підібране спецвзуття не дасть ногам втомлюватися, і, відповідно, не вплине на продуктивність і ефективність роботи фахівця.Уважно орієнтуйтеся по розмірній сітці - проміряйте ногу від початку великого пальця до середини стопи, тримаючи сантиметр або лінійку прямо. Правильно обраний розмір забезпечить комфортне і довговічне носіння обраної моделі взуття.Обсяги виробництва компанії Talan дозволяють замовити спецвзуття оптом, великими партіями для великих компаній, у яких дотримуються корпоративної етики. Ви можете купити і одну, вподобану пару на будь-який сезон - ми представляємо літнє, демісезонне, утеплене взуття, яке захистить як від перегріву, так і від переохолодження.Довіряйте лідерам - ми співпрацюємо з європейськими виробничими об'єднаннями, які довіряють нашій якості товарів і сервісу.Бути клієнтом Talan - значить бути захищеним і впевненим.

btn