Технології

Технології виробництва обуві Талан

Технології

StrongProtectin
Надміцна натуральна шкіра товщиною до 2,2 мм. Вона має високу зносостійкість та водостійкість щонайменше 3 години. Розривне навантаження шкіри на 68% перевищує норми EN ISO 20345:2016.

CrazyHorse
Високоякісна теляча шкіра підвищеної міцності, одержана за допомогою оригінальної фінішної обробки, нанесення тугоплавких восків на поверхню шліфованого краста.
HT PET
Матеріал верху виготовлений по типу стандарту екологічності «Eco Friendly». В основі тканини лежить дуже міцна, але легка екологічна нейлонова нитка. Вона рівномірно пронизує весь матеріал верху по технології HT PET, та не має додаткового покриття, яке може псуватись або втрачати належний зовнішний вигляд при інтенсивній екстплуатації. Це дуже міцний та водночас легкий матеріал.
Cordura
Тканина з високою повітропроникністю, протидією до стирання, має високу міцність на розрив. Взуття зроблене з цього матеріалу є легким та зручним.

MaxFlex
Стопу захищає антипрокольна кевларова устілка. Завдяки своїй гнучкості дозволяє зручно працювати протягом тривалого часу. Кевларова устілка MAX FLEX надійно захищає ногу від проколів та порізів та має сила опору 1100 N.
Toe Cover
Захисний підносок нового покоління захищає пальці ніг від ударів та падінь важких предметів на ногу. Враховуючи анатомічні особливості людської стопи, композитний підносок тепер ширший на 2мм, легший та міцніший. Надійний захист від навантаження 200 Дж.
aluComfort
Захисний алюмінієвий підносок витримує силу удару 200 Дж. Легкий та зручний. Захищає пальці ніг від зовнішніх пошкоджень.
AIR SUFT FABRIC
Дихаючий матеріал всередині черевика забезпечує антибактеріальну та терморегулюючу функцію. Підкладка виготовлена з синтетичного сітчастого 3-D матеріалу об'ємної структури. Це м'який сучасний гідроскопічний зносостійкий матеріал, що забезпечує високу паропроникність та комфорт - нога "дихає" і не потіє, так як надлишок тепла від ноги без перешкод виходить назовні.
Vildona
Формована тришарова вкладна устілка виготовлена зі спеціального нетканого текстильного матеріалу, має чудові теплоізоляційні, абсорбуючі властивості. Спеціальний нетканий текстильний поліестер та віскоза. Така устілка має підвищений коефіцієнт водопоглинання. Нога довше залишається сухою навіть під час інтенсивних навантажень і в умовах підвищених температур. Крім того, устілку можна мити у воді до 30 ° C і анатомічно змінювати форму для зменшення ортопедичних навантажень на ступні.
Full Power Duo System
Підошва з революційним малюнком протектора підвищує рівень зчеплення з поверхнею та забезпечує стійкість ноги при роботі. Ходова частина з нітрильної гуми або з ТПУ двух густин. Запобігає ковзанню на слизьких та на зажирених поверхнях. Має самоочисну структуру/форму протектору.
BASF
Під час виробництва взуття ми використовуємо поліуретан відомого німецького виробника хімічних речовин BASF®. Внутрішній шар міцний, але досить м'який, щоб забезпечити правильний розподіл ваги під час роботи. Таким чином зменшуєтья навантаження на ноги.
MaxComfort
Нова сучасна колодка розроблена італійськими фахівцями на замовлення компанії Talan. Має високу ергономічність, завдяки чому, навіть при тривалому і напруженому режимі використання взуття, зберігається комфорт та знижується відчуття втоми.

Увага до деталей і вдосконалення виробництва

Вдосконалення втробництва

Постійне вдосконалення, прагнення до нових можливостей завжди були і залишаються духом нашої компанії. Вивчивши світовий досвід, наші фахівці впровадили найбільш сучасну технологію прямого приливу підошви та розробили моделі взуття, аналогів яким немає в Україні. У технічне переоснащення за 2003 - 2007 року був інвестовано понад 6,1 млн. Дол. США. Встановлено принципово-нове обладнання передових компаній Італії та Німеччини для випуску спецвзуття литтєвого методу кріплення, що дало унікальну можливість вітчизняним споживачам застосовувати для захисту своїх працівників сучасну комфортну і надійну спецвзуття. Ця продукція сертифікована і відповідає нормам національних стандартів. Компанія Talan час від часу впроваджує нові технології вдосконалюючи робочий процес. Вже сьогодні на фабриці Talan поруч з людиною працюють нові помічники зі штучним інтелектом. Вони максимально чітко оптимізують робочі процеси які виконують, бо найвища цінність роботів - точність та ефективність.

Увага до деталей

Основні зусилля компанії Talan спрямовані на забезпечення системного підходу до якості продукції спеціального призначення. Багаторівневий контроль якості, обов'язкова сертифікація та гарантійні зобов'язання є невід'ємною частиною нашої роботи. Ми повністю усвідомлюємо важливість безпеки праці, тому постійно ведемо науково-дослідницьку роботу, розробляємо нову технічну документацію, організовуємо вихідні семінари, приймаємо участь у спеціалізованих виставках і конференціях. В ході даних заходів наші спеціалісти надають кваліфіковані консультації по використанню продукції марки Talan, що допомагає оптимізувати витрати на охорону праці та економію коштів у результаті застосування сучасних, комфортних, безпечних та більш довговічних виробів.

Італійська колодка StaBene

Нова взуттєва колодка StaBene Max Comfort була спроектована на досвіді і відчуттях. Цей процес важко описати формулами. Італійські майстри є кращими в проектуванні колодок у всьому світі. Розуміючи це, компанія Talan замовила розробку колодки саме в Італії. Навіть при тривалому і напруженому режимі використання взуття, завдяки новій колодці, зберігається комфорт та знижується відчуття втоми.

Шкіра

Шкіра складає близько 70% взуття та є найважливішим використаним матеріалом. Тому ми використовуємо тільки першокласну натуральну шкіру з України. Найвища якість можлива, тільки якщо тварини утримуються в належних умовах. Саме тому ми продумано вибираємо наших виробників шкіри і завжди перевіряємо якість кожної пропозиції. Цей підхід сприяє можливості використовувати шкіру товщиною понад 2,2 мм

Текстиль

Ваше здоров'я та комфорт є найвищим пріоритетом для нас. Talan використовує тільки високотехнологічні матеріали провідних міжнародних виробників.

            

Підносок

Захисний підносок нового покоління Toe Сover виробництва Італії. Має ергономічну форму, забезпечує захист від удару 200 Дж. Композитний підносок став ширше на 2мм, що забезпечує відчуття комфорту; легший та міцніший. Toe Сover враховує анатомічні особливості людської стопи і спроектований таким чином, щоб забезпечити досить вільного простору для ноги при носінні взуття під час інтенсивного навантаження протягом тривалого часу.Підошва

Підошва Full Power Duo System з революційним малюнком протектора покращує рівень зчеплення з поверхнею і забезпечує стійкість взуття в русі і в статичному положенні завдяки великій площі контакту. Завдяки трапецієподібній формі підошва має самоочисний протектор.

Проміжний шар виготовлений зі спіненого поліуретану BASF низької щільності. Завдяки цьому підошва приймає і гасить навантаження, що виникають при ходьбі.

Ходовий шар виготовлений за спеціально розробленою рецептурою ПУ-ТПУ або ПУ-Гуми, він має такі особливості:

- підвищену стійкість до стирання (близько 25% запасу потужності до стирання в порівнянні з вимогами EN ISO 20345: 2011);

- ПУ-Гума стійка до підвищених температур. Витримує контакт з нагрітою поверхнею до +300 ° С протягом 60 секунд;

- стійкість підошви до нафти і нафтопродуктів;

- стійкість при мокрих і жирних поверхнях;

- еластичність підошви при низьких температурах;

Підошва має велику площу контакту та систему підвищеного зчеплення з поверхнею "Duo System". Система передбачає виготовлення кольорових вставок у підошві зі спеціальними добавками, які забезпечують підвищену cтійкість до ковзання підошви. В результаті взуття має краще зчеплення з поверхнею, навіть на мокрих і жирних поверхнях. Має найвищі показники стійкості до ковзання, які перевершують європейські норми сертифікації (SRA, SRB, SRC)BASF

BASF є світовим виробником диференційованих хімічних речовин. Взуттєві системи BASF з поліуретану роблять підошву спецвзуття легкою, але міцною. Таке взуття необхідне при роботі в місцях з поверхнями, які мають хімічні або нафтові речовини. Підошва забезпечує стійкість до ковзання, а це необхідно для дотримання стандартів безпеки на робочих місцях.Жорсткий ТПУ задник Extra Support Protection

Надійно фіксує ногу і запобігає вивихам, одночасно захищаючи частину п'яти взуття від удару і механічних впливів.btn