Про нас

Про компанію «ТАЛАН» - фабрика та інтернет-магазин спецвзуття

Історія

У травні 1923 року у м. Ромни на Сумщині комітетом з боротьби з безробіттям була створена взуттєва майстерня, яка працюла по індивідуальних замовленнях. Називалася "Сапожная майстерская ". Взуття шили уручну 9 шевців. За 8 місяців 1923 року майстерня випустила 3 тис. пар жіночого і чоловічого модельного хромового взуття на шкіряній підошві. До кінця 1925 року в майстерні працювало вже більше 20 чоловік і було випущено 5 397 пар взуття. при денному випуску до 30 пар. З 1923р. по 1927р.- завідувачем майстерні "Комбербеза" був Майстренко Прокофій Степанович 1894р. народження.Читайте далі…

ТАЛАН

На даний час Група "ТАЛАН" є потужним об'єднанням провідних підприємств легкої промисловості, виробничі потужності яких дозволяють випускати 3,5 млн. пар взуття в рік, де працює більш 10 тис. працівників. На базі об'єднання "ТАЛАН" створений науково-виробничий центр по розробці, дослідженню і виготовленню засобів індивідуального захисту.

В умовах динамічних вимог ринку і жорсткої конкуренції ключовими елементами успіху є безпека і якість пропонованої продукції. Щоб вийти на рівень сучасних вимог по якості, особлива увага приділяється технології виробництва продукції, установлені потокові лінії з устаткуванням ведучих машинобудівних фірм Німеччини, Чехії, Словаччини, Австрії, Італії, що дозволяє виготовляти взуття на рівні Європейських стандартів якості, поліпшеного дизайну і міцності. Власна технічна лабораторія, акредитована в Реєстрі Системи сертифікації Укрсепро та ВАТ "УкрНДІШП".

Тісно співпрацюючи з передовими підприємствами, ми виготовляємо продукцію, що відповідає всім умовам і специфічним вимогам експлуатації. Для виготовлення саме цього взуття цільовим призначенням на конкурсній основі закуповується і завозиться спеціальна сировина і комплектуючі, що мають найкращі властивості: стійкість до підвищених температур, їх різким перепадам, поглинанню вологи.

Нашу продукцію постійно отримують усі підрозділи "Укрзалізниці", а також такі підприємства як: "АрселорМіттал Кривий Ріг", ВАТ"Укрнафта", МК ім "Ілліча" та ін.

У взаєминах з партнерами об'єднання зарекомендувало себе відповідальним виробником і користується репутацією надійного постачальника.

Наше бачення

Основні зусилля компанії "ТАЛАН" спрямовані на забезпечення системного підходу до якості продукції спеціального призначення.

Багаторівневий контроль якості, обов'язкова сертифікація і гарантійні зобов'язання є невід'ємною частиною нашої роботи. Ми повністю усвідомлюємо важливість безпеки праці, тому постійно ведемо науково-дослідну роботу, розробляємо нову технічну документацію, організовуємо виїзні семінари, беремо участь в спеціалізованих виставках і конференціях. В ході даних заходів наші фахівці дають кваліфіковані консультації по використанню продукції марки "ТАЛАН", допомагаючи оптимізувати витрати з охорони праці та заощадити кошти в результаті застосування сучасних, комфортних, безпечних і більш довговічних виробах.

Наша місія

Забезпечувати робітників у всьому світі надійним захисним взуттям, яке гарантує високу безпеку, ергономічні характеристики та комфорт у поєднанні з привабливим дизайном за доступною ціною - це наша філософія виробництва. Особистий захист має бути доступним для всіх, оскільки ваша безпека є найвищим пріоритетом для нас.

Наші основні цінності

- Взуття Talan створюється людьми і для людей;
- Висока відповідальність перед кожним нашим клієнтом;
- Ми цінуємо щирість і довіру наших клієнтів, партнерів;
- Ми несемо соціальну відповідальність перед кожним споживачем нашої продукції, тому, створюємо взуття, яка має найвищу ступінь безпеки і створює комфорт для працівників будь-якого підприємства, захищає здоров'я і життя людини.

Наш модельний ряд

Взуття Talan є якісним та безпечним для будь-якого споживача. Всі моделі розробляються індивідуально і в технології виробництва кожної враховується різні методи та матеріали. Саме тому, наше взуття класифікується на такі серії:

Спецвзуття - це взуття, призначене для працівників промислових виробництв, будівельних майданчиків, фабрик, заводів, автомайстерень, словом, для людей різних робочих спеціальностей. Робота на вищевказаних об'єктах вимагає особливої екіпіровки, яка відрізняється міцністю, зносостійкістю і захистом від впливу агресивних засобів виробництва. Крім спеціального робочого одягу необхідне і спеціальне взуття, що захищає ноги від травм.

Купити спецвзуття в Києві для даної категорії людей необхідно для того, щоб уникнути можливих ризиків, ймовірність яких на виробництві дуже висока.ВАЖЛИВО: Обираючи спецвзуття, обов'язково враховуйте специфіку виробництва, на якому ви працюєте, щоб ступінь захисту відповідала вашим потребам.

Спецвзуття від виробника - це запорука безпеки і комфорту протягом робочого дня. Компанія Talan випускає широкий асортимент моделей для всіх категорій робітничих спеціальностей. Виробник має ряд європейських сертифікатів, які підтверджують високу якість продукції, що випускається. Черевики відповідають світовим стандартам захисту і забезпечує максимальну зручність.

Якими якостями має володіти спеціальне взуття

Безумовно, головне, що повинно забезпечувати спецвзуття - це надійний захист. Будівельні об'єкти і великі виробництва це, перш за все, місця підвищеної небезпеки. І більш за все до травматизації схильні пальці ніг. Ризик падіння важких предметів на ногу, ймовірність ударів і небезпечного контакту з робочою технікою, падіння робітника на слизькій, жирній поверхні цеху або будівельного майданчика, проколи ноги відходами виробництва або інструментами - ці та багато інших неприємностей дозволить виключити правильно підібрані черевики, кросівки від виробника.

Переваги спецвзуття від компанії Talan

Ви шукайте, де замовити спецвзуття в Києві? Пропонуємо широкий асортимент взуття з максимальним рівнем захисту, який відповідає міжнародним стандартам. Ми з гордістю представляємо товари, що гарантують комфорт і безпеку. Вся наша продукція має таки необхідні елементи захисту:

Чому потрібно придбати спецвзуття

Для людей, які працюють в умовах підвищеної травмонебезпечності, спецвзуття є необхідною частиною щоденного робочого обмундирування. Перш за все, це можливість захистити себе від виробничих травм, каліцтв, втрати працездатності. Крім того, правильно підібране спецвзуття не дасть ногам втомлюватися, і, відповідно, не вплине на продуктивність і ефективність роботи фахівця.Уважно орієнтуйтеся по розмірній сітці - проміряйте ногу від початку великого пальця до середини стопи, тримаючи сантиметр або лінійку прямо. Правильно обраний розмір забезпечить комфортне і довговічне носіння обраної моделі взуття.Обсяги виробництва компанії Talan дозволяють замовити спецвзуття оптом, великими партіями для великих компаній, у яких дотримуються корпоративної етики. Ви можете купити і одну, вподобану пару на будь-який сезон - ми представляємо літнє, демісезонне, утеплене взуття, яке захистить як від перегріву, так і від переохолодження.Довіряйте лідерам - ми співпрацюємо з європейськими виробничими об'єднаннями, які довіряють нашій якості товарів і сервісу.Бути клієнтом Talan - значить бути захищеним і впевненим.

btn