Про нас

Про компанію «ТАЛАН» - фабрика та інтернет-магазин спецвзуття

Історія

У травні 1923 року у м. Ромни на Сумщині комітетом з боротьби з безробіттям була створена взуттєва майстерня, яка працюла по індивідуальних замовленнях. Називалася "Сапожная майстерская ". Взуття шили уручну 9 шевців. За 8 місяців 1923 року майстерня випустила 3 тис. пар жіночого і чоловічого модельного хромового взуття на шкіряній підошві. До кінця 1925 року в майстерні працювало вже більше 20 чоловік і було випущено 5 397 пар взуття. при денному випуску до 30 пар. З 1923р. по 1927р.- завідувачем майстерні "Комбербеза" був Майстренко Прокофій Степанович 1894р. народження.Читайте далі…

ТАЛАН

На даний час Група "ТАЛАН" є потужним об'єднанням провідних підприємств легкої промисловості, виробничі потужності яких дозволяють випускати 3,5 млн. пар взуття в рік, де працює більш 10 тис. працівників. На базі об'єднання "ТАЛАН" створений науково-виробничий центр по розробці, дослідженню і виготовленню засобів індивідуального захисту.

В умовах динамічних вимог ринку і жорсткої конкуренції ключовими елементами успіху є безпека і якість пропонованої продукції. Щоб вийти на рівень сучасних вимог по якості, особлива увага приділяється технології виробництва продукції, установлені потокові лінії з устаткуванням ведучих машинобудівних фірм Німеччини, Чехії, Словаччини, Австрії, Італії, що дозволяє виготовляти взуття на рівні Європейських стандартів якості, поліпшеного дизайну і міцності. Власна технічна лабораторія, акредитована в Реєстрі Системи сертифікації Укрсепро та ВАТ "УкрНДІШП".

Тісно співпрацюючи з передовими підприємствами, ми виготовляємо продукцію, що відповідає всім умовам і специфічним вимогам експлуатації. Для виготовлення саме цього взуття цільовим призначенням на конкурсній основі закуповується і завозиться спеціальна сировина і комплектуючі, що мають найкращі властивості: стійкість до підвищених температур, їх різким перепадам, поглинанню вологи.

Нашу продукцію постійно отримують усі підрозділи "Укрзалізниці", а також такі підприємства як: "АрселорМіттал Кривий Ріг", ВАТ"Укрнафта", МК ім "Ілліча" та ін.

У взаєминах з партнерами об'єднання зарекомендувало себе відповідальним виробником і користується репутацією надійного постачальника.

Наше бачення

Основні зусилля компанії "ТАЛАН" спрямовані на забезпечення системного підходу до якості продукції спеціального призначення.

Багаторівневий контроль якості, обов'язкова сертифікація і гарантійні зобов'язання є невід'ємною частиною нашої роботи. Ми повністю усвідомлюємо важливість безпеки праці, тому постійно ведемо науково-дослідну роботу, розробляємо нову технічну документацію, організовуємо виїзні семінари, беремо участь в спеціалізованих виставках і конференціях. В ході даних заходів наші фахівці дають кваліфіковані консультації по використанню продукції марки "ТАЛАН", допомагаючи оптимізувати витрати з охорони праці та заощадити кошти в результаті застосування сучасних, комфортних, безпечних і більш довговічних виробах.

Наша місія

Забезпечувати робітників у всьому світі надійним захисним взуттям, яке гарантує високу безпеку, ергономічні характеристики та комфорт у поєднанні з привабливим дизайном за доступною ціною - це наша філософія виробництва. Особистий захист має бути доступним для всіх, оскільки ваша безпека є найвищим пріоритетом для нас.

Наші основні цінності

- Взуття Talan створюється людьми і для людей;
- Висока відповідальність перед кожним нашим клієнтом;
- Ми цінуємо щирість і довіру наших клієнтів, партнерів;
- Ми несемо соціальну відповідальність перед кожним споживачем нашої продукції, тому, створюємо взуття, яка має найвищу ступінь безпеки і створює комфорт для працівників будь-якого підприємства, захищає здоров'я і життя людини.

Наш модельний ряд

Взуття Talan є якісним та безпечним для будь-якого споживача. Всі моделі розробляються індивідуально і в технології виробництва кожної враховується різні методи та матеріали. Саме тому, наше взуття класифікується на такі серії:

btn