Географія постачань у 62 країн світу
Площа складських та виробничих приміщень понад 25 000 м2
Виробнича потужність понад 3 млн пар на рік
Компанія заснована у 1923 р.
99 років на ринку.
AirFlex Blue 1

AirFlex Blue

5 отзыва
2 200 грн
AirFlex Green 1

AirFlex Green

5 отзыва
2 200 грн
AirLight 169 Blue-Gray 1

AirLight 169 Blue-Gray

0 отзыва
1 380 грн
AirLight 169 Gray-Black 1

AirLight 169 Gray-Black

0 отзыва
1 400 грн
AirFlex Red 1

AirFlex Red

5 отзыва
2 200 грн
AirLight 169 Gray-Black 1

AirLight 169 Gray-Black

0 отзыва
1 400 грн
AirFlex Blue 1

AirFlex Blue

5 отзыва
2 200 грн
AirFlex Green 1

AirFlex Green

5 отзыва
2 200 грн
AirFlex Green 1

AirFlex Green

5 отзыва
2 200 грн
AirLight 169 Gray-Black 1

AirLight 169 Gray-Black

0 отзыва
1 400 грн
AirLight 169 Blue-Gray 1

AirLight 169 Blue-Gray

0 отзыва
1 380 грн
AirFlex Blue 1

AirFlex Blue

5 отзыва
2 200 грн

Останні новини

Виробник спецвзуття в Україні - фабрика «Talan»

Спецвзуття - це взуття, призначене для працівників промислових виробництв, будівельних майданчиків, фабрик, заводів, автомайстерень, словом, для людей різних робочих спеціальностей. Робота на вищевказаних об'єктах вимагає особливої екіпіровки, яка відрізняється міцністю, зносостійкістю і захистом від впливу агресивних засобів виробництва. Крім спеціального робочого одягу необхідне і взуття, що захищає ноги від травм.

Людям, які працюють на виробництвах, рекомендуємо купити спецвзуття для того, щоб уникнути можливих ризиків, ймовірність яких на дуже високому рівні.

ВАЖЛИВО: Обираючи спецвзуття, обов'язково враховуйте специфіку виробництва, на якому ви працюєте, щоб ступінь захисту відповідала вашим потребам.

Спецвзуття від виробника - це запорука безпеки і комфорту протягом робочого дня. Компанія Talan випускає широкий асортимент моделей взуття для всіх категорій робітничих спеціальностей. Виробник має ряд європейських сертифікатів, які підтверджують високу якість продукції, що випускається. Взуття відповідає світовим стандартам захисту і забезпечує максимальну зручність.

Якими якостями має володіти спецвзуття?

Безумовно, головне, що повинно забезпечувати спецвзуття - це надійний захист. Будівельні об'єкти і великі виробництва це, перш за все, місця підвищеної небезпеки. І більш за все до травматизації схильні пальці ніг. Ризик падіння важких предметів на ногу, ймовірність ударів і небезпечного контакту з робочою технікою, падіння робітника на слизькій, жирній поверхні цеху або будівельного майданчика, проколи ноги відходами виробництва або інструментами - ці та багато інших неприємностей дозволить виключити правильно підібране спецвзуття Talan.

Переваги спецвзуття від компанії Talan

Ви шукайте, де замовити спецвзуття в Києві? Пропонуємо широкий асортимент взуття з максимальним рівнем захисту, який відповідає міжнародним стандартам. Ми з гордістю представляємо товари, що гарантують комфорт і безпеку. Все наше взуття має таки необхідні елементи захисту:

  • укріплений підносок - металевий або композитний, який забезпечує безпеку ніг у травмонебезпечних ситуаціях і витримує силу удару до 200 Дж і стиснення до 15 кН;
  • матеріал верху - шкіра, гума, ПВХ, текстиль - має підвищену зносостійкість і спеціальне просочення, що захищає взуття від впливу будь-яких хімічних сполук, які є продуктами промислового виробництва;
  • незалежно від сезонності взуття, всі матеріали, з яких воно виготовлено, дихаючі, повітропроникні, водовідштовхуючи, дозволяючи виходити зайвій волозі протягом дня;
  • легка, гнучка підошва має властивості міцного зчеплення з поверхнею, що виключають ковзання, падіння, підвертання ноги на мокрих, слизьких, забруднених поверхнях;
  • антипрокольна устілка захищає ногу від можливих механічних проколів і травм;
  • жорсткий фіксований задник надійно кріпить взуття на нозі протягом дня, виключаючи натирання і при цьому забезпечує нозі анатомічне положення, яке знижує навантаження від ваги тіла;
  • широкий модельний ряд нашого взуття дозволить обрати ту саму, улюблену пару. в якій ви будете не тільки відчувати комфорт, але і виглядати стильно, незалежно від пори року і специфіки виробництва;
  • доступна ціна, яка не перевищує вартості повсякденного взуття;
  • можливість замовити спецовзуття в Києві та з доставкою по Україні.

Чому потрібно придбати спецвзуття?

Для людей, які працюють в умовах підвищеної травмонебезпечності, спеціальне взуття є необхідною частиною щоденного робочого обмундирування. Перш за все, це можливість захистити себе від виробничих травм, каліцтв, втрати працездатності. Крім того, правильно підібране робоче взуття не дасть ногам втомлюватися, і, відповідно, не вплине на продуктивність і ефективність роботи фахівця. Уважно орієнтуйтеся по розмірній сітці - проміряйте ногу від початку великого пальця до середини стопи, тримаючи сантиметр або лінійку прямо. Правильно обраний розмір забезпечить комфортне і довговічне носіння обраної моделі взуття.

Обсяги виробництва компанії Talan дозволяють замовити спеціальне взуття оптом, великими партіями для великих компаній, у яких дотримуються корпоративної етики. Ви можете купити і одну, вподобану пару на будь-який сезон - ми представляємо літнє, демісезонне, утеплене взуття, яке захистить як від перегріву, так і від переохолодження.

Довіряйте лідерам - ми співпрацюємо з європейськими виробничими об'єднаннями, які довіряють нашій якості товарів і сервісу. Бути клієнтом Talan - значить бути захищеним і впевненим.

Питання - відповідь
Які матеріали використовуються для захисту взуття Talan?
Чи проводите ви тестування взуття?
Які лабораторії проводять сертифікацію взуття Talan?
Чи є моделі взуття з антистатичним захистом?
Чи можна придбати взуття Talan за межами України?
Де я можу отримати зворотний зв'язок на питання?
btn