Технології

Технології

Постійне вдосконалення, прагнення до нових можливостей завжди були і залишаються духом нашої компанії. Вивчивши світовий досвід, наші фахівці впровадили найбільш сучасну технологію прямого приливу підошви та розробили моделі взуття, аналогів яким немає в Україні. У технічне переоснащення за 2003 - 2007 року був інвестовано понад 6,1 млн. Дол. США. Встановлено принципово-нове обладнання передових компаній Італії та Німеччини для випуску спецвзуття литтєвого методу кріплення, що дало унікальну можливість вітчизняним споживачам застосовувати для захисту своїх працівників сучасну комфортну і надійну спецвзуття. Ця продукція сертифікована і відповідає нормам національних стандартів.

Компанія Talan час від часу впроваджує нові технології вдосконалюючи робочий процес.
Вже сьогодні на фабриці Talan поруч з людиною працюють нові помічники зі штучним інтелектом. Вони максимально чітко оптимізують робочі процеси які виконують, бо найвища цінність роботів - точність та ефективність.

        
Увага до деталей


Основні зусилля компанії Talan спрямовані на забезпечення системного підходу до якості продукції спеціального призначення. Багаторівневий контроль якості, обов'язкова сертифікація та гарантійні зобов'язання є невід'ємною частиною нашої роботи. Ми повністю усвідомлюємо важливість безпеки праці, тому постійно ведемо науково-дослідницьку роботу, розробляємо нову технічну документацію, організовуємо вихідні семінари, приймаємо участь у спеціалізованих виставках і конференціях. В ході даних заходів наші спеціалісти надають кваліфіковані консультації по використанню продукції марки Talan, що допомагає оптимізувати витрати на охорону праці та економію коштів у результаті застосування сучасних, комфортних, безпечних та більш довговічних виробів.

Нова взуттєва колодка StaBene Max Comfort була спроектована на досвіді і відчуттях. Цей процес важко описати формулами. Італійські майстри є кращими в проектуванні колодок у всьому світі. Розуміючи це, компанія Talan замовила розробку колодки саме в Італії. Навіть при тривалому і напруженому режимі використання взуття, завдяки новій колодці, зберігається комфорт та знижується відчуття втоми.
Витонченість ліній колодки StaBene Max Comfort на тлі старої колодкою видно навіть неозброєним оком.

                                     
Матеріали

Шкіра
Шкіра складає близько 70% взуття та є найважливішим використаним матеріалом. Тому ми використовуємо тільки першокласну натуральну шкіру з України. Найвища якість можлива, тільки якщо тварини утримуються в належних умовах. Саме тому ми продумано вибираємо наших виробників шкіри і завжди перевіряємо якість кожної пропозиції. Цей підхід сприяє можливості використовувати шкіру товщиною понад 2,2 мм
               

Текстиль
Ваше здоров'я та комфорт є найвищим пріоритетом для нас. Talan використовує тільки високотехнологічні матеріали провідних міжнародних виробників.


Meш – Vela Technologies
Дистанційні тканини (також називають тканями 3D або тканини типу mesh) - це сучасна продукція, тканини косої в'язки, що володіють властивостями опору зносу, забезпечують високу повітрянопрохідність та мінімальне поглинання вологи. Air Surf Fabric - сучасний синтетичний сітчастий матеріалу об'ємної структури. 
Вони мають привабливий дизайн, створюють комфорт та впливають на функціональність взуття. 
Гарний і елегантний вигляд, разом із приємною на дотик повехністю робить взуття дійсно престижним.

STRONG PROTECTION - Натуральна водостійка шкіра з підвищеною паропроникністю STRONG PROTECTION ULTRA BREATH товщиною до 2,2 мм. Це надміцна шкіра з поліпшеним показником паропроникності.
Водостійкість шкіри щонайменше 3 години.

Cordura (Кордура) - тканинний матеріал з поліаміду(нейлону). У виробництві Кордури розрізані поліамідні волокна знову закручені, а потім сплетені. Це дає тканині особливо високу кінцеву міцність на розтягування. Більше того, Кордура легка, міцна і дихаюча тканина, має високу стійкість до стирання.

Підносок 
Захисний підносок нового покоління Toe Сover виробництва Італії. Має ергономічну форму, забезпечує захист від удару 200 Дж.  Композитний підносок став ширше на 2мм, що забезпечує відчуття комфорту;  легший та міцніший. Toe Сover враховує анатомічні особливості людської стопи і спроектований таким чином, щоб забезпечити досить вільного простору для ноги при носінні взуття під час інтенсивного навантаження протягом тривалого часу.Вкладна устілка – Vildona
Вона виготовлена зі спеціального нетканого текстильного поліестера та віскози. Вона має чудові теплоізоляційні властивості та характеристики поглинання, швидко висихає. Має 3 шари та дуже високі абсорбуючі властивості. Волога, яка відходить від ноги поглинається та розподіляється по нижньому шару. Таким чином, нога довше залишається сухою навіть під час інтенсивних навантажень і в умовах підвищених температур.
Кевларовий захист стопи – Biagoli
Захист та Комфорт.

Антипрокольна захисна устілка належить до нового покоління текстильних виробів. Вона використовується в спеціалізованному взутті щоб захистити стопук від випадкового проколювання. Така устілка забезпечує гнучкість, оптимальний мікроклімат та зручність - це фундаментальна необхідність для всіх, хто носить захисні черевики протягом цілого дня.

Підошва
Підошва Full Power Duo System з революційним малюнком протектора підвищує рівень зчеплення з поверхнею і забезпечує стійкість взуття в статичному положенні і в русі.
Проміжний шар виготовлений з пінистого поліуретану BASF низької щільності. Завдяки цьому підошва приймає і гасить навантаження, які виникають при ходьбі.
Ходовий шар виготовлений за спеціально розробленою рецептурою з нітрильної гуми, яка має такі особливості:
- підвищену стійкість до стирання (близько 25% запасу потужності до стирання в порівнянні з вимогами EN ISO 20345: 2011);
- стійкість до підвищених температур. Витримує контакт з нагрітою поверхнею до 300° С протягом 60 секунд;
- стійкість до нафти і нафтопродуктів;
- еластичність підошви при низьких температурах.


Підошва має велику площу контакту і систему підвищеного зчеплення з поверхнею "Duo System". Система передбачає виготовлення кольорових вставок в підошві зі спеціальними добавками, які забезпечують підвищену опірність до ковзання підошви. В результаті, взуття має поліпшене зчеплення з поверхнею, навіть на мокрих і жирних поверхнях.

BASF
BASF є світовим виробником диференційованих хімічних речовин. Взуттєві системи BASF з поліуретану роблять підошву спецвзуття легкою, але міцною. Таке взуття необхідне при роботі в місцях з поверхнями, які мають хімічні або нафтові речовини. Підошва забезпечує стійкість до ковзання, а це необхідно для дотримання стандартів безпеки на робочих місцях.
Жорсткий ТПУ задник Extra Support Protection надійно фіксує ногу і запобігає вивихам, одночасно захищаючи частину п'яти взуття від удару і механічних впливів.