Standart+ ВА413

1,000 грн
Brand:TALAN
Product Code: ВА413с/2-2
Availability: Instock
Overview
Черевики захисні, чорного кольору.Деталі верху: Натуральна водостійка шкіра з підвищеною паропроникністю Strong Protection.Це надміцна шкіра товщиною 1,8-2,0мм. Вона має високу зносостійкіст...

Черевики захисні, чорного кольору.

Деталі верху: Натуральна водостійка шкіра з підвищеною паропроникністю Strong Protection.

Це надміцна шкіра товщиною 1,8-2,0мм. Вона має високу зносостійкість та водостійкість щонайменше 3 години.

Клапан та м'яка вставка - ІК шкіра з ПУ покриттям 0,7мм.

Підкладка: з сітчастого нетканого матеріалу King забезпечує відмінну паропроникність. Вона відводить надлишок тепла від ноги, за рахунок чого, нога не потіє що запобігає дискомфорту і розмноження бактерій у взутті. 

Задник: шкіркартон STR 2.0

Устілка: основна - зі штробельного матеріалу, вкладна - формована EVA 5мм.

Підносок: захисний композитний підносок нового покоління Toe Сover виробництва Італії. Сучасна ергономічна форма. Виготовлений із полегшеного композитного матервіалу та має високу міцність, що забезпечує захист від удару силою до 200 Дж. 

Враховуючи анатомічні особливості людської стопи, підносок був спроектований таким чином, щоб забезпечити взуття достатньо вільним простором для ноги, щоб уникнути дискомфорт та здавлення пальців під час експлуатації взуття, особливо при інтенсивних навантаженнях протягом тривалого часу.

Підошва - ПУ-Гума

Метод кріплення підошви: литтєвий.

Завдяки своїй формулі, має підвищену стійкість до стирання (близько 25% запасу потужності до стирання в порівнянні з вимогами EN ISO 20345: 2011);

Підошва маркована, як маслобензостійка (OIL RESISTANT), антистатична (ANTISTATIC), амортизуюча (SHOCK ABSORBER).

Колодка: Сучасна взуттєва колодка StaBene Max Comfort спеціально сконструйована на замовлення компанії Talan італійськими фахівцями, тому що італійські майстри є кращими в проектуванні колодок у всьому світі. Колодка StaBene Max Comfort має високу ергономічність, завдяки чому, навіть при тривалому і напруженому режимі використання взуття зберігається комфорт та знижується відчуття втоми.


Certifications
EC Attestation Number ДСТУ 3962-2000, ДСТУ 2771-94, ДСТУ 2772-94, ДСТУ 3835-98, ДСТУ EN ISO 20345:2016, ДСТУ 20344:2016
Upper
Season Demi-season
Upper material Genuine Leather
Type Boots
Properties With metal toe cap

Write a review

Please login or register to review