Про нас

ІСТОРІЯ

 

У травні 1923 року у м. Ромни на Сумщині комітетом з боротьби з безробіттям була створена взуттєва майстерня, яка працюла по індивідуальних замовленнях. Називалася "Сапожная майстерская ". Взуття шили уручну 9 шевців. За 8 місяців 1923 року майстерня випустила 3 тис. пар жіночого і чоловічого модельного хромового взуття на шкіряній підошві. До кінця 1925 року в майстерні працювало вже більше 20 чоловік і було випущено 5 397 пар взуття. при денному випуску до 30 пар. З 1923р. по 1927р.- завідувачем майстерні "Комбербеза" був Майстренко Прокофій Степанович 1894р. народження. Читайте далі…

 

 

 

ТАЛАН

 

На даний час Група "ТАЛАН" є потужним об'єднанням провідних підприємств легкої промисловості, виробничі потужності яких дозволяють випускати 3,5 млн. пар взуття в рік, де працює більш 10 тис. працівників. На базі об'єднання "ТАЛАН" створений науково-виробничий центр по розробці, дослідженню і виготовленню засобів індивідуального захисту.

 

В умовах динамічних вимог ринку і жорсткої конкуренції ключовими елементами успіху є безпека і якість пропонованої продукції. Щоб вийти на рівень сучасних вимог по якості, особлива увага приділяється технології виробництва продукції, установлені потокові лінії з устаткуванням ведучих машинобудівних фірм Німеччини, Чехії, Словаччини, Австрії, Італії, що дозволяє виготовляти взуття на рівні Європейських стандартів якості, поліпшеного дизайну і міцності. Власна технічна лабораторія, акредитована в Реєстрі Системи сертифікації Укрсепро та ВАТ "УкрНДІШП".

 

Тісно співпрацюючи з передовими підприємствами, ми виготовляємо продукцію, що відповідає всім умовам і специфічним вимогам експлуатації. Для виготовлення саме цього взуття цільовим призначенням на конкурсній основі закуповується і завозиться спеціальна сировина і комплектуючі, що мають найкращі властивості: стійкість до підвищених температур, їх різким перепадам, поглинанню вологи.

 

Нашу продукцію постійно отримують усі підрозділи "Укрзалізниці", а також такі підприємства як: "АрселорМіттал Кривий Ріг", ВАТ"Укрнафта", МК ім "Ілліча" та ін.

 

У взаєминах з партнерами об'єднання зарекомендувало себе відповідальним виробником і користується репутацією надійного постачальника.

 

 

 

НАШЕ БАЧЕННЯ

 

Основні зусилля компанії "ТАЛАН" спрямовані на забезпечення системного підходу до якості продукції спеціального призначення.

Багаторівневий контроль якості, обов'язкова сертифікація і гарантійні зобов'язання є невід'ємною частиною нашої роботи. Ми повністю усвідомлюємо важливість безпеки праці, тому постійно ведемо науково-дослідну роботу, розробляємо нову технічну документацію, організовуємо виїзні семінари, беремо участь в спеціалізованих виставках і конференціях. В ході даних заходів наші фахівці дають кваліфіковані консультації по використанню продукції марки "ТАЛАН", допомагаючи оптимізувати витрати з охорони праці та заощадити кошти в результаті застосування сучасних, комфортних, безпечних і більш довговічних виробах.

 

 

 

НАША МІСІЯ

Забезпечувати робітників у всьому світі надійним захисним взуттям, яке гарантує високу безпеку, ергономічні характеристики та комфорт у поєднанні з привабливим дизайном за доступною ціною - це наша філософія виробництва. Особистий захист має бути доступним для всіх, оскільки ваша безпека є найвищим пріоритетом для нас.

 

 

 

НАШІ ОСНОВНІ ЦІННОСТІ

 

- Взуття Talan створюється людьми і для людей;

- Висока відповідальність перед кожним нашим клієнтом;

- Ми цінуємо щирість і довіру наших клієнтів, партнерів;

- Ми несемо соціальну відповідальність перед кожним споживачем нашої продукції, тому, створюємо взуття, яка має найвищу ступінь безпеки і створює комфорт для працівників будь-якого підприємства, захищає здоров'я і життя людини.

 

 

 

НАШ МОДЕЛЬНИЙ РЯД

 

Взуття Talan є якісним та безпечним для будь-якого споживача. Всі моделі розробляються індивідуально і в технології виробництва кожної враховується різні методи та матеріали. Саме тому, наше взуття класифікується на такі серії:

 

Серія «ECONOM»

Серія «Econom» - це якісне робоче взуття за помірну ціну.

Серія ділиться на робоче та захисне взуття.

«Взуття робоче»: комплектація із термопластичним захисним підноском без антипрокольної устілки;

«Взуття захисне»: укомплектоване металевим підноском, що забезпечує надійний захист від вертикального удару 200 кДж, та за потреби – металевою антипрокольною устілкою.

Зовнішній матеріал такого взуття – натуральна негідрофобна шкіра великої рогатої худоби товщиною 1,6-1,8 мм. Окремі деталі (м’яка вставка, клапан, халява) виготовлені з композиційної шкіри. Підкладка такого взуття – тканий сітчатий матеріал. Шкіркартонна або формована перфорована вкладна устілка. Підошва – одношарова ПУ або двошарова (ПУ-ПУ, ПУ-ТПУ). Метод кріплення підошви– литтєвий.

Розмірна сітка: 36-47

 

Серія «STANDART»

Досвід майстрів компанії «Талан», відточений історією підприємства, що задовольняє традиційні вимоги  українських споживачів, втілений у  серії «Standart». Це захисне взуття, яке відповідає ступеням захисту S1p та S3. Усі деталі зовнішніх матеріалів виготовлені з натуральної гідрофобної шкіри великої рогатої худоби товщиною 1,8-2,0 мм. Підкладка – повітропроникна з тканого сітчатого матеріалу. Металевий або композитний підносок забезпечує надійний захист від удару 200 Дж. Основна устілка металева або кевларова має антипрокольні властивості, вкладна - формована перфорована анатомічної форми. Підошва - двошарова ПУ-ПУ в одних моделях, та термостійка ПУ-гума в інших. Метод кріплення підошви – литтєвий. Таке взуття забезпечує  надійний захист від олій, нафтопродуктів, факторів агресивних середовищ та інших забруднень.

Розмірна сітка: 36-47

 

Серія «ELITE»

Серія «Elite» - це втілення інноваційних розробок фахівців компанії «Талан», які поєднали в собі останні європейські тренди у сфері виробництва захисного взуття з реальними умовами експлуатації українським споживачем. Вперше в Україні  була використана технологія прямого приливу тришарової підошви, що забезпечує найвищий показник захисту проти ковзання. Взуття повністю відповідає ступеню захисту S3. Зовнішній матеріал такого взуття - термостійка водовідштовхувальна шкіра товщиною 1,8-2,0 мм. Підкладка: текстильний матеріал. Внутрішній композитний підносок: Мун 200, з гумовим ущільнювачем забезпечує оптимальний захист стопи при падінні важких предметів на ногу (якщо удар силою 200 Дж). Підошва: ПУ / ТПУ / ТПУ, ПУ / гума / гума: проміжний поліуретан низької щільності, ходовий шар –  матеріал ТПУ або гума з системою Slip Pro, виконаної у вигляді вставок, що додає додаткову стійкість взуття на мокрих і зажирених поверхнях. Забезпечує  надійний захист від олій, нафтопродуктів, факторів агресивних середовищ та інших забруднень. Висота протектора підошви не менше 4,0 мм. Метод кріплення підошви - литтєвий. Додатковий захист п'яти від удару виконаний у вигляді ТПУ- деталі. Захист гомілки від удару було спроектовано і втілено у вигляді вспіненої прокладки в халяві. Антипрокольна кевларова основна устілка MaxFlex – забезпечує захист від проколу 1 100 Н. Формована вкладна водопоглинаюча устілка Vildona. Світловідбивні елементи у видимій частині взуття забезпечують підвищену видимість в темний час доби.

Розмірна сітка: 36-47

 

Серія «PREMIUM»

Якщо одним із пріоритетів роботи Вашого підприємства є соціальна відповідальність, забезпечте працівників робочим взуттям серії «Premium». Ця категорія продукції представлена чотирма виробничими лінійками: Styler, Galaxy, Planet та Wite. Все взуття відповідає ступеням захисту S1p та S3. Виготовлене з натуральної гідрофобної шкіри великої рогатої худоби найвищої якості товщиною 1,8-2,0 мм. Підкладка – повітропроникна водопоглинаюча Siretessile. Підносок – копозитний, що забезпечує захист від удару  200 Кдж. Основна устілка – антипрокольна кевларова, вкладна - формована повітропроникна анатомічної форми або водопоглинаюча Vildona. Підошва – двошарова (ПУ-ПУ, ПУ-ТПУ). Метод кріплення підошви – литтєвий.

Взуття серії «Premium» абезпечує  надійний захист від олій, нафтопродуктів, факторів агресивних середовищ та інших забруднень.

Розмірна сітка: 36-47

 

Серія «OUTDOOR»

Надійний захист та комфорт органічно поєднані з модним дизайном у взутті серії «Outdoor». Взуття відповідає ступеню захисту S3. Виготовлене з натуральної гідрофобної шкіри (нубук) великої рогатої худоби найвищої якості товщиною 1,8-2,0 мм. Підкладка – повітропроникна водопоглинаюча Siretessile. Підносок – полегшений алюмінієвий, що забезпечує захист від удару 200 Дж. Основна устілка – антипрокольна кевларова, вкладна - формована повітропроникна, має анатомічну форму або водопоглинаюча Vildona. Підошва – двошарова (ПУ-ПУ). Метод кріплення підошви – литтєвий. Забезпечує  надійний захист від олій, нафтопродуктів, факторів агресивних середовищ та інших забруднень.

Розмірна сітка: 36-47

 

Серія «AIRLIGHT»

Шукаєте справді «дихаючі» черевики? Тоді Ваш вибір очевидний.  Оберіть взуття серії «Airlight» і переконайтеся в цьому особисто.  Яскравий дизайн, легкість, безпечність, найвищий ступінь комфорту – основні переваги цієї виробничої лінійки. Відповідає ступеню захисту S3. Виготовлене з натуральної замші найвищої якості у поєднанні з гідрофобною тканиною Cordura. Підкладка – повітропроникна водопоглинаюча Siretessile. Підносок – полегшений алюмінієвий, що забезпечує захист від удару 200 Дж. Основна устілка – антипрокольна кевларова, вкладна - формована повітропроникна анатомічної форми. Підошва – двошарова (ПУ-ПУ). Метод кріплення підошви – литтєвий. Взуття даної серії забезпечує надійний захист від олій, нафтопродуктів, факторів агресивних середовищ та інших забруднень. Ідеально підходить для роботи у спекотних умовах та закритих приміщеннях.

Розмірна сітка: 36-47

 

Серія «WALKER»

Робоче взуття може бути модним! Якщо Ви обираєте напівчеревики робочі виробничої лінійки «Walker», будьте певні: це взуття гарантує Вам не лише надійний захист, а й подарує масу позитивних емоцій під час його експлуатації. Яскравий стильний дизайн, надзвичайно легкі і комфортні, а головне – довговічні. Зовнішній матеріал взуття виготовлений із революційного матеріалу – термопластичної  гідрофобної поліуретанової «сітки» високої міцності,  надстійкої до подряпин та порізів. Взуття відповідає ступеню захисту S3. Підкладка з повітропроникної сітчастої тканина. Підносок полегшений алюмінієвий, що забезпечує захист від удару 200 Кдж. Основна устілка – антипрокольна кевларова, вкладна - формована повітропроникна анатомічної форми. Підошва – двошарова (ПУ-ПУ). Метод кріплення підошви – литтєвий. Таке взуття забезпечує надійний захист від олій, нафтопродуктів, факторів агресивних середовищ та інших забруднень. Ідеально підходить для роботи у спекотних умовах та закритих приміщеннях.

Розмірна сітка: 36-47